Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yemeksepeti’ne Brandverse Awards’tan ödül

MARKETİNG TÜRKİYE & BOOMSONAR İŞ BİRLİĞİYLE HAYATA GEÇİRİLEN, PAZARLAMA VE İLETİŞİM SEKTÖRÜNÜN EN PRESTİJLİ ÖDÜLLERİNDEN BİRİ OLAN BRANDVERSE AWARDS’TA, YEMEKSEPETİ’NİN “1 YE 1 HEDİYE” KAMPANYASI, E-TİCARET KATEGORİSİNDE ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ.

MARKETİNG TÜRKİYE & BOOMSONAR

Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle hayata geçirilen, pazarlama ve iletişim sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan Brandverse Awards’ta, Yemeksepeti’nin “1 Ye 1 Hediye” kampanyası, E-Ticaret kategorisinde ödüle layık görüldü.

Türkiye’de hızlı ticaretin önde gelen markalarından Yemeksepeti, kullanıcılarının ilgiyle karşıladığı “1 Ye 1 Hediye” kampanyası ile Brandverse Awards’un Film ana bölümünde E-Ticaret kategorisinde Bronz ödülün sahibi oldu. Markaların pazarlama ve iletişim çalışmalarını değerlendirerek ödüllendiren Brandverse Awards, önemli bir platform olarak kısa sürede iş dünyasının ilgisiyle karşılandı. Sektörün standartlarını yükseltmeyi hedefleyen ve 2022 yılından itibaren Social Media Awards Turkey’i de kapsamına alan Brandverse Awards’un kazananları, 24 Haziran tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilen ödül töreninde açıklandı.

Kampanyayla daha fazla seçenek ve avantaj sunuldu

Yapılan açıklamaya göre, başlattığı “1 Ye 1 Hediye” kampanyasıyla kullanıcılarının en sevdikleri restoranlardan en sevdikleri yemekleri uygun fiyatlarla tatma şansını artıran Yemeksepeti, hem kullanıcılar için cazip bir seçenek sundu hem de iş ortaklarına değer kattı. Platformun sunduğu fırsatlar zinciri, çeşitlilik ve farklı zevklere hitap eden menülerle devam ederek kullanıcılara daha fazla seçenek ve avantaj kazandırdı. Platform, kampanya süresince farklı restoran ve menü seçeneklerini kullanıcılara sunarak, herkes için cazip bir yemek deneyimi sağladı.