Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kurban Bayramı ve Babalar Günü kutlandı

YEDİKULE GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NDE ÇEŞİTLİ NEDENLERLE YATAKLI SERVİSLERDE BULUNAN HASTALARIN KURBAN BAYRAMI VE BABALAR GÜNÜ KUTLANARAK HEDİYELERİ VERİLDİ.

YEDİKULE GÖĞÜS HASTALIKLARI VE

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çeşitli nedenlerle yataklı servislerde bulunan hastaların Kurban Bayramı ve Babalar Günü kutlanarak hediyeleri verildi.

Yedikule Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çeşitli nedenlerle hastanenin yataklı servislerinde tedavi gören hastalar Kurban Bayramı ve Babalar Günü’nde unutulmadı. Serviste bulunan hastaları ziyaret eden Başhekim Prof. Dr. Nurettin Yiyit ve ekibi, hastaların Kurban Bayramı’nı kutlayarak lokum ikram etti. Ayrıca tek tek babalarla sohbet eden Başhekim Prof. Dr. Nurettin Yiyit tarafından hastaların hediyeleri takdim edildi. Öte yandan, hastanede bulunan refakatçiler ve vatandaşlara lokum ve hediyeler verildi. Babalar ve yakınları duygu dolu anlar yaşadı.