Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Viko, USB’li prizleri satışa sundu

PANASONİC ELECTRİC WORKS TÜRKİYE, SIK ŞARJ İHTİYACI OLAN KABLOSUZ ELEKTRONİK CİHAZLAR İÇİN EKSTRA GÜÇ ADAPTÖRÜNE GEREK KALMADAN VE PRİZLERİ MEŞGUL ETMEDEN KULLANICILARA ALTERNATİF ŞARJ ETME İMKÂNI TANIYAN USB’Lİ PRİZLERİ SATIŞA SUNDU.

PANASONİC ELECTRİC WORKS TÜRKİYE,

Panasonic Electric Works Türkiye, sık şarj ihtiyacı olan kablosuz elektronik cihazlar için ekstra güç adaptörüne gerek kalmadan ve prizleri meşgul etmeden kullanıcılara alternatif şarj etme imkânı tanıyan USB’li prizleri satışa sundu.

Panasonic Electric Works Türkiye, modern yaşamın vazgeçilmezlerinden olan elektronik cihazların pratik ve hızlı şekilde şarj edilebilmesi için USB’li prizleri satışa sundu. Yapılan açıklamaya göre; Viko güvencesiyle tüketiciyle buluşan USB’li prizler, elektronik cihazları şarj etmek için kullanılan A Tipi 2 USB girişli seçeneği veya USB girişlerine ek olarak topraklı priz versiyonlarıyla satışa sunuldu. USB’li priz, akıllı telefon, tablet, bluetooth kulaklık ve hoparlör gibi sık şarj ihtiyacı olan kablosuz elektronik cihazlar için ekstra güç adaptörü gerekmeden ve prizleri meşgul etmeden kullanıcılara optimum şarj edebilme imkânı sunuyor.