Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ümraniye’de YKS öğrencileri halay çekerek sınav stresini attı

ÜMRANİYE’DE YKS SINAVINDAN ÇIKAN ÖĞRENCİLER BELEDİYE BİNASI ÖNÜNDE DÜZENLENEN ETKİNLİKTE HALAY ÇEKEREK SINAV STRESİNİ ATTI. RENKLİ GÖRÜNTÜLERİN OLUŞTUĞU ETKİNLİĞE ÇOK SAYIDA ÖĞRENCİ VE AİLESİ KATILDI.

ÜMRANİYE’DE YKS SINAVINDAN ÇIKAN

Ümraniye’de YKS sınavından çıkan öğrenciler belediye binası önünde düzenlenen etkinlikte halay çekerek sınav stresini attı. Renkli görüntülerin oluştuğu etkinliğe çok sayıda öğrenci ve ailesi katıldı.

Ümraniye Belediyesi ilçe genelinde YKS sınavına giren öğrencilere özel etkinlik düzenledi. Belediye binası önünde düzenlenen etkinliğe katılan öğrenciler, halaylar eşliğinde doyasıya eğlendi. Ailelerin de katıldığı etkinlikte renkli görüntüler oluştu. Bazı öğrenciler halaylar çekerken bazı öğrenciler ise oyunlar oynadı.

“Sınav sonrası iyi geldi”

Programa katılım sağlayan Ahmet Aslan, “Sağ olsun Belediye Başkanımız İsmet Yıldırım’ın destekleriyle sınav sonrası gençlere motivasyon olsun diye bu tarz bir program düzenlendi. Halay ve horon eşliğinde eğleniyoruz. Simit ve çay ikramları da var. Sınav sonrası hepimize iyi geldi” diye konuştu. Etkinliğe katılan Kübra Karabut ise, “Bir yıl boyunca yaşadığımız tüm stresi bugün burada attık. İyi ki Ümraniyeliyim, başka bir açıklaması olamaz” diye konuştu.