Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Popcast söyleşileri fizy’de başlıyor

FİZY, MÜZİK VE MAGAZİN SERİSİ ‘POPCAST’İ DUYURDU. TOPLAMDA 11 SANATÇIYI KONUK EDECEK VİDEOCAST SERİSİ, MÜZİK DÜNYASININ POPÜLER İÇERİK ÜRETİCİLERİNDEN VE POP BİZDE ADLI İNSTAGRAM HESABININ SAHİBİ KAAN ÖLKER’İN MODERATÖRLÜĞÜNDE HAZIRLANACAK.

FİZY, MÜZİK VE MAGAZİN

fizy, müzik ve magazin serisi ‘Popcast’i duyurdu. Toplamda 11 sanatçıyı konuk edecek videocast serisi, müzik dünyasının popüler içerik üreticilerinden ve Pop Bizde adlı instagram hesabının sahibi Kaan Ölker’in moderatörlüğünde hazırlanacak.

Turkcell’in müzik platformu fizy, müzik ve magazin serisi ‘Popcast’i duyurdu. Popcast serisi, müzik ve magazin dünyasının popüler isimlerini bir araya getirecek. Hadise’nin konuk olduğu ilk bölümüyle kullanıcılar ile buluşan seride; Sefo, Simge, Demet Akalın, Can Bonomo, Derya Uluğ, Asil Gök, Gülben Ergen, Ece Seçkin, Bengü, İrem Derici ve Defne Samyeli gibi popüler isimler yer alıyor.

Her hafta yeni bir bölüm

Müzik dünyasının popüler içerik üreticilerinden Pop Bizde adlı instagram hesabının sahibi Kaan Ölker’in moderatörlüğünde hazırlanan Popcast, her hafta yeni bir bölümle, ücretsiz olarak fizy kullanıcılarıyla buluşacak. Sanatçıların müzik kariyerleri, magazin dünyasından eğlenceli anılar ve daha pek çok ilgi çekici içeriği barındıracak olan videcast serisiyle kullanıcılar, sanatçıların bilinmeyen yönlerine tanıklık etme fırsatı da bulacaklar.