Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Panasonic’ten bina otomasyon sistemleri

PANASONİC ELECTRİC WORKS TÜRKİYE’NİN BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ SUNDUĞU ÇÖZÜMLERLE KONUTLARDA VERİMLİLİĞE, GÜVENLİĞE VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞE KATKIDA BULUNUYOR.

PANASONİC ELECTRİC WORKS TÜRKİYE’NİN

Panasonic Electric Works Türkiye’nin bina otomasyon sistemleri sunduğu çözümlerle konutlarda verimliliğe, güvenliğe ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyor.

Tesislerinde teknolojik dönüşümün gerektirdiği tüm otomasyon ve entegrasyonları hayata geçiren Panasonic Electric Works Türkiye, konfor, güvenlik ve enerji verimliliğini artıran yenilikçi ve insan odaklı yaşam çözümlerine yenilerini ekliyor.

Yapılan açıklamaya göre, şirketin geliştirdiği, son teknoloji kontrol için küresel standart olan KNX ile uyumlu Panasonic Bina Otomasyon Sistemleri hem ticari hem de konut alanlarında yaşamı yeniden şekillendiriyor. Bina otomasyon sistemleri, sunduğu sayısız teknolojinin yanında güneş panelleri ile verimli ve çevre dostu çözümler sağlıyor. Güvenlik, konfor ve tasarrufu bir arada sunan Panasonic Bina Otomasyon Sistemleri, konutları daha akıllı ve çevre dostu hale getiriyor. Sistem, kullanıcılarına; su, gaz, duman ve manyetik kontak dedektörlerinden, otomatik perde ve aydınlatma yönetimine, kameralı ev görüntüleme sistemlerinden enerji tasarrufuna kadar sayısız teknolojiyi uzaktan yönetme imkânı sunuyor.