Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kiğılı, yeni smokin koleksiyonunu tanıttı

ERKEK GİYİM MARKASI KİĞILI, YENİ SMOKİN KOLEKSİYONUNU TANITTI. KOLEKSİYONDA, ZARİF KESİMLERİ VE KALİTELİ KUMAŞLARIYLA DİKKAT ÇEKEN SMOKİNLER, HER TARZA VE VÜCUT TİPİNE UYGUN SEÇENEKLERİYLE YER ALIYOR.

ERKEK GİYİM MARKASI KİĞILI,

Kiğılı, yeni smokin koleksiyonunu duyurdu.

Erkek giyim markası Kiğılı, yeni smokin koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyonda, zarif kesimleri ve kaliteli kumaşlarıyla dikkat çeken smokinler, her tarza ve vücut tipine uygun seçenekleriyle yer alıyor. Yapılan açıklamaya göre; smokin koleksiyonu geleneksel smokin tarzını koruyarak ve modern detaylar ekleyerek her erkeğin kişisel tarzını yansıtmasına olanak tanıyor. Koleksiyon, aynı zamanda resmi davetler, kutlamalar gibi özel günlerin dışında da günlük hayata uyum sağlayan kombinlerle öne çıkıyor.

Koleksiyonda yer alan ceketlerin özel yaka detaylarının çıkarılabilir olması, kullanım rahatlığı verirken, sıcak ve soğuk hava koşullarının oluşturduğu olumsuzlukları önleyen kumaş yapısı da öne çıkıyor. Smokin koleksiyonu, farklı renk ve dokudaki parçalarla kombinlenebiliyor. Koleksiyonun; gömlek, t-shirt, kravat, papyon, sneakers ayakkabı ile rahat kombinlenebilir yapıya sahip olduğu belirtildi.