Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İlker Erdem: “Mehmet Büyükekşi gereğini yaptı”

Trabzonspor Altyapı Direktörü İlker Erdem, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Double Pass iş birliğiyle yürütülen Akademi Projesi’nin çok önemli olduğunu söyledi. Trabzonspor’da Altyapı Direktörü olarak görev yapan İlker Erdem, TFF ve Double Pass iş …

Trabzonspor Altyapı Direktörü İlker

Trabzonspor Altyapı Direktörü İlker Erdem, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Double Pass iş birliğiyle yürütülen Akademi Projesi’nin çok önemli olduğunu söyledi.

Trabzonspor’da Altyapı Direktörü olarak görev yapan İlker Erdem, TFF ve Double Pass iş birliğiyle yürütülen Akademi Projesi’nin önemine vurgu yaptı. Erdem, özellikle TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin projeye olan desteğine dikkat çekti.

Bu iş birliğinin Türk futboluna ve Türk futbolunun geleceğine vereceği katkılara değinen İlker Erdem, çalışma sistemlerini, “Ben, ben diye bir şey yok. Biz departmanlar kurarak, Double Pass’ın bize sunmuş olduğu departmanları kurarak bütün alanlara sorumlu arkadaşları görevlendirdik. Bu arkadaşlarımız 6 haftalık raporlar eşliğinde planlamalarını yaparlar, bütün antrenörlerimiz de dahil baş antrenörümüz, sağlık performans birimi, oyuncu refahı, atletik performans, A takıma geçiş, scout izleme ekibi gibi birçok departmanımız var” diye anlattı.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin genç oyuncuların gelişimi ve Double Pass ile oluşturulan bu iş birliğine verdiği desteği aktaran İlker Erdem, “Mehmet Büyükekşi gereğini yaptı. Bir firmayla anlaştı, futbolun gelişimi için Destek verici bir potansiyeli ortaya koymaya çalışıyor. Büyükekşi’nin görevini yaptığını düşünüyorum. Şimdi bundan sonraki süreçte bizlerin bu plana sadık kalarak, kendi fikirlerimizi de ortaya koyarak, doğruları belirleyip ona göre sayın başkanımıza destek vereceğiz” ifadelerini kullandı.