Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Huawei, Dubai’de ‘İçinizi Isıtan Bir Dünya’ sergisini açtı

Huawei, ‘İçinizi Isıtan Bir Dünya-Huawei Fotoğrafçılığının 12 Yılı’ başlıklı HUAWEI XMAGE Global Sergisi’nin açılışını yaptı. Huawei, 8 Mayıs’ta Dubai’deki Alserkal Avenue kültür bölgesinde ‘İçinizi Isıtan Bir Dünya – Huawei Fotoğrafçılığının 12 Yılı …

Bu haberin fotoğrafı yok

Huawei, ‘İçinizi Isıtan Bir Dünya-Huawei Fotoğrafçılığının 12 Yılı’ başlıklı HUAWEI XMAGE Global Sergisi’nin açılışını yaptı.

Huawei, 8 Mayıs’ta Dubai’deki Alserkal Avenue kültür bölgesinde ‘İçinizi Isıtan Bir Dünya – Huawei Fotoğrafçılığının 12 Yılı’ başlıklı HUAWEI XMAGE Global Sergisi’nin açılışını yaptı. Bu yıl 8’incisi düzenlenen yarışma, markanın önde gelen XMAGE görüntüleme teknolojisinden yararlanarak tüketicilere üreticiliklerini, hayal güçlerini tam anlamıyla ortaya çıkarmaları için ilham vermeyi, her fotoğrafa daha derin duygusal ve kültürel rezonans katmayı amaçlıyor.

‘İçinizi Isıtan Bir Dünya – Huawei Fotoğrafçılığının 12 Yılı’

‘İçinizi Isıtan Bir Dünya’ temasıyla açılan sergide, milyonlarca başvuru arasından seçilen ve markanın akıllı telefonlarıyla çekilen yaklaşık 300 fotoğraf sergileniyor. Sergide 8 farklı tema ele alınıyor: ‘Doğa Ananın Sırları’, ‘Manzara ve Mekânlar’, ‘Hayvanlarla Diyalog’, ‘Yaşamın Öyküsü’, ‘Sen ve Ben’, ‘Sporun Keyfi’, ‘Anların Gücü’ ve ‘Gençliğin Dünyası’.