Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hepsiburada, Nasdaq üst yöneticisini ağırladı

NASDAQ KÜRESEL LİSTELEME BAŞKANI KAREN SNOW VE HEPSİBURADA CEO’SU NİLHAN ONAL GÖKÇETEKİN

NASDAQ KÜRESEL LİSTELEME BAŞKANI

Hepsiburada, Nasdaq Küresel Listeleme Başkanı Karen Snow’u ağırladı. Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin’in ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Nasdaq ile Hepsiburada arasındaki işbirliği fırsatları değerlendirildi.

E-ticaret platformu Hepsiburada, Nasdaq Küresel Listeleme Başkanı Karen Snow’u ağırladı. Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin, Karen Snow’u İstanbul’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Görüşmede, e-ticaret platformunun gelecek dönem planları ve stratejik öncelikleri ele alındı. Toplantının önemli gündem maddelerinden biri de e-ticaret platformu tarafından 8 yıldır başarıyla yürütülen ’Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programı’ oldu. Bu kapsamda kadın girişimcilere sağlanan destekler ve elde edilen başarılar hakkında bilgi verildi. Görüşmede Nasdaq’a gelecekte kote olabilecek Türk şirketleri için birlikte yapılabilecekler ve Türkiye’nin ekonomik potansiyeli değerlendirildi.

Nilhan Onal Gökçetekin, Karen Snow’a Hepsiburada’nın Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı kapsamındaki kadın girişimcilerin ürettiği yöresel ve el emeği ürünlerden oluşan özel bir hediye seçkisi sundu.