Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Halıya sarılmış halde denize atılan Sedef Güler’in ölümüne ilişkin zanlı Yavuz Güngör adliyeye sevk edildi

24 YAŞINDAKİ SEDEF GÜLER’İ ELLERİ VE KOLLARI BAĞLI ŞEKİLDE ÖLDÜRÜLDÜKTEN SONRA SARDIĞI HALIYA 10 KİLOLUK AĞIRLIK BAĞLAYIP CANSIZ BEDENİNİ DENİZE ATTIĞI İDDİA EDİLEN YAVUZ GÜNGÖR İSİMLİ ŞAHIS, EMNİYETTEKİ İŞLEMLERİNİN ARDINDAN ADLİYEYE SEVK EDİLDİ. GÜNGÖR’ÜN EMNİYETTEKİ İFADESİNDE CİNAYETİ KABUL ETMEDİĞİ İLERİ SÜRÜLDÜ.

24 YAŞINDAKİ SEDEF GÜLER’İ

24 yaşındaki Sedef Güler’i elleri ve kolları bağlı şekilde öldürüldükten sonra sardığı halıya 10 kiloluk ağırlık bağlayıp cansız bedenini denize attığı iddia edilen Yavuz Güngör isimli şahıs, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Güngör’ün emniyetteki ifadesinde cinayeti kabul etmediği ileri sürüldü.

7 Haziran’da elleri ve kolları bağlı şekilde öldürüldükten sonra sarıldığı halıya 10 kiloluk dambıllarla bağlanıp denize atılan 24 yaşındaki Sedef Güler’in cansız bedeni Büyükçekmece Mimar Sinan sahilinde balıkçılar tarafından bulunmuştu. Olayla ilgili olarak 1 şüpheli tutuklanırken Yavuz Güngör isimli adam ise kaçmıştı. Güngör dün Edirne’de bir sınır köyde jandarma istihbarat ekiplerince yakalandı. Edirne İl Komutanlığı ekipleri tarafından işlemleri tamamlanan şüpheli, Edirne Adliyesine getirilmişti. Güngör burada yapılan işlemlerinin ardından dün akşam İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildi. Asayişte işlemleri tamamlanan Güngör, ardından Büyükçekmece Adliyesine sevk edildi. Güngör’ün emniyetteki ifadesinde cinayet işlediği iddialarını kabul etmediği ileri sürüldü.