Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Esenler’de Telif Hakları ve Yeni Medya Düzeni Sempozyumu gerçekleştirildi

ESENLER BELEDİYESİ VE ANADOLU YAYINCILAR DERNEĞİ İŞBİRLİĞİYLE ‘TELİF HAKLARI VE YENİ MEDYA DÜZENİ SEMPOZYUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ. SEMPOZYUMDA, DİJİTALLEŞMEYLE BİRLİKTE YENİDEN ŞEKİLLENEN MEDYA VE GELİŞEN İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ MASAYA YATIRILDI.

ESENLER BELEDİYESİ VE ANADOLU

Esenler Belediyesi, ‘Telif Hakları ve Yeni Medya Düzeni Sempozyumu’ gerçekleştirildi. Sempozyumda dijitalleşmeyle birlikte yeniden şekillenen medya ve gelişen iletişim teknolojileri masaya yatırıldı.

Esenler Belediyesi Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde “Telif Hakları ve Yeni Medya Düzeni Sempozyumu” gerçekleştirildi. Esenler Belediyesi ev sahipliğindeki sempozyum, Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü’nün desteğiyle düzenlendi. Sempozyuma, Telif Hakları Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Şükriye Şirin, Medya Derneği Başkanı Ekrem Kızıltaş, Kanal D Ankara Temsilcisi Zafer Şahin, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet, Türk Medya Dijital Genel Yayın Yönetmeni Serkan Fıçıcı, GDH Dijital Yayıncı Cüneyt Polat, Basın İlan Kurumu Yönetim ve Dijital Medya Koordinatörü İdris Armağan Çam, Dijital Yayıncı Bahar Feyzan ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programda gazetecilerle birlikte yetkili kurum ve kuruluş temsilcileri, yayıncıların hakları, dijital telif yasası, dijital yayıncılık sektöründe yaşanan sorunlar, yeni medya düzeni ve iletişim konularını ele aldı. Sempozyumda ayrıca medya sektörüyle ilgili yapılması düşünülen ya da planlanan yenilikler, beklentiler ve uygulamalar hakkında bilgi paylaşımı yapıldı.