Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Esenler’de “Sevgi Engel Tanımaz” pikniği düzenlendi

ESENLERLİ ÖZEL ÇOCUKLAR, ‘SEVGİ ENGEL TANIMAZ’ PİKNİĞİYLE YAZA MERHABA DEDİ. 15 TEMMUZ MİLLET BAHÇESİ’NDE YAPILAN DEV PİKNİĞE ESENLER BELEDİYE BAŞKANI M. TEVFİK GÖKSU DA KATILDI. ÇOCUKLARLA YAKINDAN İLGİLENEN GÖKSU, YARIŞMADA BAŞARILI OLAN ÇOCUKLARA MADALYALARINI VERDİ.

ESENLERLİ ÖZEL ÇOCUKLAR, ‘SEVGİ

Esenlerli özel çocuklar, ‘Sevgi Engel Tanımaz’ pikniğiyle yaza merhaba dedi. 15 Temmuz Millet Bahçesi’nde yapılan dev pikniğe Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu da katıldı. Çocuklarla yakından ilgilenen Göksu, yarışmada başarılı olan çocuklara madalyalarını verdi.

Esenler Belediyesi ve Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçede eğitim gören kaynaştırma öğrencilerini ‘Engelsiz Sevgi Buluşması’nda bir araya getirdi. 15 Temmuz Millet Bahçesi’nde düzenlenen geleneksel “Sevgi Engel Tanımaz” pikniğine Esenler’de kaynaştırma eğitimi veren 53 okul ve Tacirler Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri katıldı. Pikniğe aileleriyle birlikte katılan öğrencilerden oluşan 800 kişilik dev piknikte çocuklar eğlenceli anlar yaşadı. Pikniklerin vazgeçilmezi geleneksel çocuk oyunlarından kaşıkla yumurta taşıma ve çuvalla koşma yarışması kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Unutamayacakları bir gün geçiren çocuklar, yüz boyama gibi birçok aktiviteyle gönüllerince eğlendiler.

Başkan Göksu çocuklara madalya verdi

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun katıldığı piknik keyifli anlara sahne oldu. Göksu, çuvalla koşma ve kaşıkla yumurta taşıma yarışmasını ilgiyle takip etti. Başarılı olan çocuklar madalyalarını Göksu’nun elinden aldı. Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, her zaman bu gibi programlarla özel çocuklarımızın ve ailelerinin yanında olmaya çalıştıklarını söyledi.