Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Beyoğlu’nda caz rüzgarı esecek

31. İSTANBUL CAZ FESTİVALİ KAPSAMINDA BEYOĞLU HASKÖY SAHİLİNDE DÜZENLENECEK OLAN ‘PARKLARDA CAZ BEYOĞLU’ KONSERLERİ BEYOĞLULULARA UNUTULMAZ BİR HAFTA SONU YAŞATACAK.

31. İSTANBUL CAZ FESTİVALİ

31. İstanbul Caz Festivali kapsamında Beyoğlu Hasköy sahilinde düzenlenecek olan ‘Parklarda Caz Beyoğlu’ konserleri Beyoğlululara unutulmaz bir hafta sonu yaşatacak.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 31. İstanbul Caz Festivali, Avusturyalı grup Saint Privat’ın Avusturya Konsolosluğu Kültür Ofisi Bahçesi’nde gerçekleştirdiği konserle başladı. 18 Temmuz’a kadar devam edecek olan festival, güncel müziğin yıldızlarını ve cazın önde gelen isimlerini müzikseverlerle bir araya getirecek. Festivalin keyifli etkinliklerinden olan Parklarda Caz konserleri de 6 Temmuz Cumartesi günü Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde, 7 Temmuz Pazar günü de Beyoğlu Hasköy Parkı’nda yeşil ile cazı yeniden bir araya getirecek.

Caz müziğinin önemli isimleri beyoğlu’nda sahne alacak

7 Temmuz Pazar günü Beyoğlu Belediyesi’nin desteğiyle Beyoğlu Hasköy Parkı’nda gerçekleştirilecek olan ‘Parklarda Caz Beyoğlu’ etkinliği saat 17.30 başlayacak. Gösteri Eş Sponsorları Tchibo ve Eduscho’nun destekleriyle gerçekleştirilecek ücretsiz konserlerde, Balkanlar ve Güney Amerika’nın seslerini ska, punk ve hip-hop ile bir araya getirerek “sunshine-punk” ismini verdikleri özgün müzikleriyle Macar grup Duckshell ve 2024’ün Genç Caz+ grupları Zekeriya Şahiner Quartet, Blue KissCollective ve Begüm Çelebi sahnede olacak.