Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ataşehir’de İETT şoförü otobüse çarpan martıyı böyle kurtardı

ATAŞEHİR’DE SEYİR HALİNDE OLAN BİR İETT ŞOFÖRÜ, OTOBÜSE ÇARPAN MARTIYI KURTARARAK SU VERDİ. ARDINDAN TEDAVİSİ İÇİN ATAŞEHİR BELEDİYESİ VETERİNER MÜDÜRLÜĞÜ’NE TESLİM ETTİ. O ANLAR OTOBÜSÜN GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI.

ATAŞEHİR'DE SEYİR HALİNDE OLAN

Ataşehir’de seyir halinde olan bir İETT şoförü, otobüse çarpan martıyı kurtararak su verdi. Ardından tedavisi için Ataşehir Belediyesi Veteriner Müdürlüğü’ne teslim etti. O anlar otobüsün güvenlik kamerasına yansıdı.

Ataşehir’de 1 Temmuz 2024 tarihinde, hasta olan ve alçak uçan bir martı, seyir halinde olan ve 11 ST Üsküdar – Dumlupınar seferini yapan İETT otobüsünün tabelasına çarpıp uzaklaştı. Martıyı gözüyle takip ederek bulan İETT şoförü Aydın Aktürk, aracını güvenli bir yere park ettikten sonra martıya önce su verdi. Martının yürüdüğünü ancak uçamadığını fark etti. Martıyı otobüsüne alarak misafir eden İETT Şoförü Aydın Aktürk, seferini tamamlayıp yolcuları gidecekleri yere bıraktıktan sonra martının tedavisinin yapılarak yeniden iyileşmesi için Ataşehir Belediyesi Veteriner Müdürlüğü’ne teslim etti. Martının kurtarılma anları ise otobüsün güvenlik kamerasına yansıdı.