Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde şüpheli araç paniği

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ’NDE ŞÜPHELİ BİR ARAÇ NEDENİYLE TRAFİK ÇİFT YÖNLÜ OLARAK TRAFİĞE KAPATILDI. İSTANBUL VALİLİĞİNDEN YAPILAN AÇIKLAMADA İSE, KÖPRÜDE MEYDANA GELEN OLAYIN BİREYSEL OLDUĞUNUN DEĞERLENDİRİLDİĞİ, EMNİYETİN KÖPRÜ TRAFİĞİNİ DURDURDUĞU İFADE EDİLDİ.

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NDE

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde şüpheli bir araç nedeniyle trafik çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamada ise, köprüde meydana gelen olayın bireysel olduğunun değerlendirildiği, emniyetin köprü trafiğini durdurduğu ifade edildi.

Edinilen bilgiye göre, saat 22.45 sıralarında şüpheli bir araç 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde durdu. Şüpheli araç nedeniyle İstanbul Emniyeti alarma geçti. Aracın üzerinde “SMA” yazarken, trafik çift yönlü olarak durduruldu. Trafikte kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Olay yerinde polis ekipleri sevk edilirken, İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamada, “Köprüde meydana gelen olayın bireysel bir eylem olduğunu değerlendiriyoruz. Emniyetiniz tedbir amaçlı köprü trafiğini durdurdu” ifadelerine yer verildi. Trafik akışı bir süre sonra Anadolu’dan Avrupa yönüne doğru açılırken, köprünün hala tek yönlü olarak trafiğe kapalı olduğu öğrenildi.